| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 110mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | 14m 500 Dan elektriciteitstransmissie staal |
|---|---|
| Montagehoogte | 14m |
| Vorm | Rond conisch; Achthoekig conisch; Recht vierkant; Buisvormige getrapt; Polygonaal |
| Klammers | Enkele of dubbele beugels volgens de klantvereiste |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | YiXing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| Leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| naam | 90ft Filippijnen NGCP de standaard elektrische gegalvaniseerde pool van het poolstaal |
|---|---|
| Design | Drie Sectie |
| Hoogte | 90FT |
| thickenss | 810mm |
| Ontwerplading | 2500kg |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 11m 3.8mm 7.2mm 80-100 microm Gemiddelde warmdipp galvanisatie voor duurzame gegalvaniseerde stalen |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
|---|---|
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |