| Macht | 10kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ontwerplading in Kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ontwerplading in Kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Materiaal | Staal, GR65, met een minimumopbrengststerkte van 460mpa |
|---|---|
| Toepassing | Transmissie en distributie van elektriciteit |
| Oppervlaktebehandeling | warm gegalvaniseerd, warm gegalvaniseerd volgens ASTM123 |
| Kleur | Verzoek van de klant |
| Hoogte | Per klant vereist |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | 2060FT van de de machts elektrische toren van de Achthoek Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde het st |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |