| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Lengte | 35ft |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| naam | 25FT 2.5mm Filippijnen NEA de standaard elektrische facrory prijs van de staalpool |
|---|---|
| Design | Één Sectie |
| Hoogte | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Ontwerplading | 300kg |
| naam | 45FT 3mm Filippijnen NEA de standaard elektrische gegalvaniseerde pool van het poolstaal |
|---|---|
| Design | twee sectie |
| Hoogte | 45ft |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 500 KG |
| naam | 69KV 45FT pool van het de poolstaal van 2 segementsfilippijnen NEA de standaard elektrische gegalvan |
|---|---|
| Design | twee segements |
| Hoogte | 45ft |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 500 KG |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 80FT 3 secties 1200kg/1680kg/2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Stalen Polen Kolom |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| naam | 35FT 3mm Filippijnen NEA de standaard elektrische facrory prijs van de staalpool |
|---|---|
| Design | Één Sectie |
| Hoogte | 35ft |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 500 KG |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/-2% |
| type | 12m Distributiestapel gegalvaniseerd elektrisch staal krachttracearm |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Certificaat | ISO BV |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Productnaam | 35FT 40Ft van de de distributiepool van de Hete onderdompelings de Gegalvaniseerde macht pool van he |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |