| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| pak voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Distributie35ft 40FT 45FT Distributie Gegalvaniseerd Staal Pool voor Luchthaven |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 11 m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |