| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool 20m de polen van het de Distributiemateriaal van Machtspool |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Anti - Ultraviolet 50FT Distributie Gegalvaniseerd Staal Pool met Dwarswapen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Het gegalvaniseerde Staal Pool van de Elektromachtstransmissie met bitumn |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de distributiemacht |
| Design | Op maat |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatiedikte | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de distributiemacht |
| Design | Op maat |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatiedikte | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |