| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Kenmerken | 2090ft |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 1-30mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| Hoogte | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| kleur | Witte Deklaag |
| Dikte | 1mm30mm |
| Behandelingsoppervlakte | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| naam | 75FT pool van het de poolstaal van 2 segementsfilippijnen NGCP de standaard elektrische gegalvanisee |
|---|---|
| Design | 75FT pool van het de poolstaal van 2 segementsfilippijnen NGCP de standaard elektrische gegalvanisee |
| Hoogte | 90FT |
| thickenss | 45mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| naam | Togo 9m 200dan-staalpool met gemiddelde deklaag 100 micron voor anti corrosieve painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Ontwerplading | 200dan |
| naam | 14m 2500dan 2 Direct de Begrafenis Elektrisch Staal Pool, Gegalvaniseerde Monopole Pool van Segement |
|---|---|
| Design | 14m 2500dan |
| Hoogte | 14m |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Ontwerplading | 2500dan |