| Productnaam | 220kv gegalvaniseerde Elektrische het Staal Tubulaire Toren Pool van Pool van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| naam | 45100FT Filippijnen NGCP Elektrische Gegalvaniseerde het Ontwerplading van Staalpool 2000kg |
|---|---|
| Design | Één Sectie |
| Hoogte | 45100ft |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Productnaam | 100ft Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn, Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | De sterkte van de Q235q345 opbrengst niet minder dan 235/345mpa |
|---|---|
| kleur | op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Heupgalvanisatie |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Garantie | 15years |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Function | Transmission Line |
| Port | Always Shanghai |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Material | 25-90ft galvanized Utility pole steel electric pole |
| Height | 65FT 70FT 75FT 80FT |
| Welding | Welding confirms with international welding standard of CWB |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |