| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 20120ft |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 20120ft |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | s355jr |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | warmdipp galvaniseringscoating |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Standaard | ISO |
| naam | 11m 3.8mm 2section FRP Maleisië elektrische transmissiekolom |
|---|---|
| Design | 2 sectie |
| Hoogte | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Product Name | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levenstijd | 50 jaar |