| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Product Name | Elektrische stroompolen van staal |
|---|---|
| Toepassing | Distributie van elektriciteit |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | De van het de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Nut van Filippijnen NGCP de Machts Elektrotransmi |
|---|---|
| Design | De Filippijnen NGCP |
| Hoogte | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Sollicitatie | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| naam | Elektrisch Krachtig het Staal Elektronut Polen van Maleisië met FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | 70FT Directe Begrafenis2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Kolom |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 20120ft |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |