| naam | Het Staalnut Pool van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Middelgroot Voltage met 50000m Alumini |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | Middelgroot Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van de Voltage Hete Onderdompeling met 30000m Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |