| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | 16m Hoge van het Nutspool Electric Power Polen van het Maststaal het Aluminiumleider |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 25-40 m |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | s355jr |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Hoogte | 20-40m |
|---|---|
| Dikte | 1-30 mm |
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Kleur | Wit, zilver. |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| Hoogte | 13m |
|---|---|
| Dikte | 1-30 mm |
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Kleur | Wit, zilver. |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 16m 18m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Lengte | 12m |
|---|---|
| Laadvermogen | 850dan |
| Veiligheidsfactor | 1.0 |
| Nominale stroom | 220kV |
| Nominale spanning | 69kV |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |