| Naam van het item | 30M hoge Mast Pool |
|---|---|
| Pool-Vorm | Multisided |
| Lichte Hoeveelheid | 24 lichten |
| Lichte Regeling | Square |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Multisided 25m 3mm dikte Hoge Mast Pool met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Stijl | Gegalvaniseerd |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
| Lichte Uitbreiding | tot 30000 ㎡ |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Design | Op maat |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 8m 5KN hoge nutspool - bod van Afrika van de kwaliteitsq345 het elektrische pool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |