| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerde Oppervlaktebehandeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Productnaam | 9m-200 Dan Steel Eleactrical Power Pole voor 33kv-Kabels +/-2% Tolerantie |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001 |
| het levenstijd | 50 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Legering |
| naam | 69kv Q235 Q345 het Nut Pool van het transmissie poels Staal met Dwarswapens |
|---|---|
| Dikte | 3mm 4mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Torlance van afmeting | +-2% |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |