| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van bovenaf |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van bovenaf |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Naam van het product | Veelhoekige 11kv elektrische polen1250dan Eleactrical Macht Pool voor 110kv-kabels |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Legering |
| Product Function | Transmission Line |
|---|---|
| Warrently | 15YEARS |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 15 Years |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Veelhoekige 14m 3 segmenten Eleactrical-Machtspool voor de lijn van de transmissiemacht |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Legering |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Norm | ISO |
| Ontwerp | aangepast |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |