| Naam | Het veelhoekige 80ft 69kv Nut Pool van het Elektriciteitsstaal met Mast Gegalvaniseerde Structuur |
|---|---|
| Ontwerp | 80FT |
| Hoogte | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Type | High Voltage |
|---|---|
| spanning | 220-500KV |
| Materiaal | Gr65 |
| Warrently | 15years |
| Leven | 50 jaar |
| naam | Het flenstype paste 100 voet Gegalvaniseerde Monopool-Toren voor Communicatie Distributie aan |
|---|---|
| Design | 100ft Flenstype 3 Secties |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| naam | 27m Flenstype de Traditionele Elektrische Monopool Toren van Filippijnen NGCP |
|---|---|
| Design | 27m Flens |
| Hoogte | 27m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Veiligheidsfactor | veiligheidsfactor voor het leiden van wijn |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder slijoint vormt |
| macht | 10kv~550kv |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Veiligheidsfactor | veiligheidsfactor voor het leiden van wijn |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder slijoint vormt |
| macht | 10kv~550kv |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |