| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Telecommunicatie Drie van het communicatie Staal Monopool van Telecommunic benentoren met 86 Galvani |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m of 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Staal Monopool |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
|---|---|
| Naam van het product | Hoog staal - van de Antennetorens van kwaliteitstelecommunicatie de Cellulaire Toren van Pool Mono v |
| Toepassing | Communicatie distributie |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Toren van staal de Materiële Monopool voor Telecommunicatie met Zijn Tekening |
|---|---|
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |