| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | 235 |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Product Name | monopooltoren |
|---|---|
| Toepassing | Communicatieverstoring |
| Afdeling | Drie afdelingen |
| Hoogte | 15 m tot 65 m |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Nominale stroom | 220kV |
|---|---|
| Nominale spanning | 10KV-138KV |
| Montagehoogte | 14m |
| Vorm | Rond conisch; Achthoekig conisch; Recht vierkant; Buisvormige getrapt; Polygonaal |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Design | Op maat |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| Minium opbrengststerkte | 355Mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620mpa |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |