| Type | van de Achthoekige de tubulaire pool het Staaltransmissie van 11KV 33KV met Glasvezelbescherming |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Lengte | 75ft |
|---|---|
| Dikte | 4mm |
| Materiaal | Q235 |
| Ontwerp | tegen rang 8 eartnquake |
| Lassen | AWS D1.1 |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Macht | 10kv~550kv |
| Prijstermijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Type | staal tubulaire pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160KM/H |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Gr.65 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Hoogte | 13m |
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van de bovenste paal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Stroom | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pakken voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Naam van het item | 20M hoogtehps Hoge Mast Lichte Pool |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Hoogte | 20m tot 50m |
| Type | Ladder of Opheffend systeem |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |