| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Productnaam | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 9m 12m 14m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Achthoekig |
| Dikte | 2.75mm |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie bitumen |
| Eigenschap | 35FT NEA |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 130mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Product Name | Opritlichtpalen |
|---|---|
| Kraag | Ieder |
| Ankerbouten | Aanpassing beschikbaar |
| Garantie | 20 jaar |
| Grondplaat | 600*600*20 mm |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |