| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Gr.65 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Vorm | 8 |
| Naam van het product | 35FT Gegalvaniseerd Achthoekig 12m Staal Electric Power Pool, Vermeld BV |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Alloy |
| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| Minium opbrengststerkte | 355Mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620mpa |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Productnaam | staal tubulaire pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1,1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| muurdikte | 3mm |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | Q235 |
| levensduur | 50 jaar |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |