| Materiaal | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Hoogte | Aangepast verzoek |
| certifition | VAN BV |
| Dikte | 1mm30mm |
| Vorm | Achthoekig |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Flens |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
|---|---|
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 50FT Middelgroot de Distributiestaal Pool van de voltage Veelhoekig Elektrisch Isolatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| naam | hoogspanning 3 sectie om het even welke van het de transmissie elektro gegalvaniseerde staal van de |
|---|---|
| Design | 3 sectie |
| Hoogte | 70FT 75FT 80FT |
| Dikte | 1mm30mm |
| Materiaal | Q235 Q345 Gr65 |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160Km/h |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |