| Naam van het product | 5KN-50KN 8M30M van de de machtsdistributie van Pool 33kv van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 3080ft het Gegalvaniseerde Staal Pool van de Staal Hete Onderdompeling voor de Distributie van de Tr |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| standaard | ISO 9001 |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 3080ft het Gegalvaniseerde Staal Pool van de Staal Hete Onderdompeling voor de Distributie van de Tr |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Naam van het product | Het Gegalvaniseerde Staal Polen van de staal Hete Onderdompeling voor de Distributie van de Transmis |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |