| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Transmissielijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86um |
| Productnaam | De hoogspanning galvaniseerde Kegelelectric power-de Lijntorens van de Distributietransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Wanddikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Distributie van NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT galvaniseerde Staal Pool voor 11kv Machtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |