| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Het Gegalvaniseerde Staal Pool van de staal Hete Onderdompeling voor Distributie van de Transmissiem |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 115kv-de gegalvaniseerde pool van de enig-kringsdistributie staal met stichtingen |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |