| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| standaard | ISO 9001 |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | 9m - 3KN gegalvaniseerde Nutsmacht Polen voor Lijn van de Buitenkant de Elektrodistributie |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Materiaal | Staal, GR65, met de sterkte 460mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| Kleur | Klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Wanddikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |