| Materiaal | Staal, GR65, met de sterkte 460mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| kleur | klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete dip gegalvaniseerd |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Stijl | Galvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |