| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 9m 11m de de Machtstransmissie Polen van Staalpolen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11m de de Machtstransmissie Polen van Staalpolen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| standaard | ISO 9001 |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 35FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |