| Naam van het product | Octogonal Gevormd Staalmateriaal 12m - 1430dan Gegalvaniseerd Staal Pool Elektrische Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 110KV de hete Onderdompeling galvaniseerde Kegel Elektrisch Staal Pool voor de Lijn van de Machtstra |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132KV Transmissie van de het Staal de Elektrische Gegalvaniseerde Macht van 10m 10KN Polen |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 27m Gegalvaniseerd van de Transmissiepolen PowerTransmission van de Metaalmacht de Torenijzer Elektr |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 66 KV van de Transmissie Elektromacht het Gegalvaniseerde van Pool Achthoekige/Veelhoekige Staalpole |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 18m van de de poolmacht van het staalnut de lijnpool voor 33kv-de toren van de het staalpool van de |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Ontwerp og pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |