| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| standaard | ISO 9001 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 132 KV 15m Gegalvaniseerd Staal Pool/Elektropool met Dwarswapen voor de Transmissielijn van Afrika |
|---|---|
| Zijden | kant 12 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | van het nutspolen van de metaal de tubulaire macht Elektromacht Pool voor 33kv-de toren van de het s |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| Type | Van de de lijn elektromacht van de machtstransmissie pool van het het nuts de gegalvaniseerde staal |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Materiaal | Kan worden aangepast |
| Lassen | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
| Naam van het product | 33kv van de het staalpool van de transmissielijn de toren & de Machtstransmissie Polen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| certificaat | VAN ISO BV |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Hoogspanning 27.5m 40KN-pool Filippijnen van het transmissie de tubulaire staal |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Materiaal | Kan worden aangepast |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.75mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 1-10 mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |