| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Productnaam | 220kv gegalvaniseerde Elektrische het Staal Tubulaire Toren Pool van Pool van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Kracht | 10KV |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Transmissie en distributie gegalvaniseerde het staalpool van het elektromachtsnut |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van Staalpolen voor het Materiaal van de machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | Gegalvaniseerd Staal Polen 12m Nut Pool voor Machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de staaltransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |