| Type | Gegalvaniseerd Staal Polen 12m Staalnut Pool voor het Materiaal van de Machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Type | 45FT 50FT HT Type NGCP elektrische paal voor de Filippijnen goedgekeurde leverancier |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |