| Type | Gegalvaniseerd Staal Polen 12m Nut Pool voor het Materiaal van de machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | 45FT 50FT HT Type NGCP de nutspool voor thr Filippijnen keurde leverancier goed |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| het levenstijd | 50 jaar |
| Materiaal | de minimumopbrengststerkte is 345Mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| spanning | volgens het verzoek van de klant |
| Garantie | 30 jaar |
| Functies | hoge weerstand van schok of trilling |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekige ronde |
| Pakket | Naakt |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69kv-550kv |
| Naam van het product | De stroom Pool van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |