| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Verminderd van de de Torenmacht van Machtspool de Transmissiestaal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 11.8m van de de Hete onderdompelingsgalvanisatie van Staalpolen de elektromachtspool voor over krant |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | De machtstransmissie Pool galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal voor kabeltelevi |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | staalpool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Wind | 136km/h |
|---|---|
| Naam van het product | Van het LEIDENE de Openluchtstraatlantaarn Polen van Polen Verlichtingsstaal met 40w 80w lichten |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Hoogte | 3m50m |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | 6.5 het lengtestaal Polen galvaniseerde Oprijlaan Lichte Polen met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |