| Naam van het product | 7m Lengte10m Dwarswapen Gegalvaniseerde Oprijlaan Lichte Polen met Lichten |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Gr65 4m/6m Gegalvaniseerde Beschikbare het Signaalaanpassing van Weg Lichte Polen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
|---|---|
| Color | Silver |
| Product Function | Transmission Line |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Lifetime | 50 Years |
| Weight | 75 Kg |
| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Mounted Type | Burial |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Lifetime | 50 Years |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| naam | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool met FRP voor Distributielijn |
|---|---|
| Design | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool |
| Hoogte | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Warrently | 15YEARS |
| Treatment | Bitumen |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Plant Depth | 2.3m Underground |