| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Het oprijlaanverkeerslicht Pool galvaniseerde Staal Pool met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Gr65 4m/6m Gegalvaniseerde Beschikbare het Signaalaanpassing van Weg Lichte Polen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Het oprijlaanverkeerslicht Pool galvaniseerde Staal Pool met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Gr65 4m/6m Gegalvaniseerde Beschikbare het Signaalaanpassing van Weg Lichte Polen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Het oprijlaanverkeerslicht Pool galvaniseerde Staal Pool met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Q345 Douanerijweg 4m/6m Gegalvaniseerd Verkeerslicht Pool met Signaal |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Douanerijweg 3m/4m/6m Gegalvaniseerd Verkeerslicht Pool met lichten |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 6.5 lengte 11m Dwarswapen Gegalvaniseerd Verkeerslicht Pool met lichten |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 6500mm kiezen de Hoogte Gegalvaniseerde Kolommen van Verkeerslichtpool Steun voor Horizontale Steun |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |