| Naam van het product | De stroom Pool van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Hoogte | 3m50m |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | GR50 |
| Naam van het product | 27.5m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | 18m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn, Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Productnaam | 9m Staal Pool, de pool van de Straatverlichting, het staalpool van de hete onderdompelingsgalvanisat |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Galvanisatie Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 400kv elektrische pool gegalvaniseerde van de de machtstransmissie van de staaltoren het staalpool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |