| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | 12m 4000dan de Machts Elektrotransmissie Polen van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Nut met |
|---|---|
| Design | 12m-4000dan |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 4000dan |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |