| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm - 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | 12m 800daN 1600daN de directe monopole pool van het begrafenis elektrische staal |
|---|---|
| Design | 11.9m-één sectie 12m-twee sectie |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 800daN 1600daN |
| naam | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN elektrische de fabrieksprijs van de staalpool |
|---|---|
| Design | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Hoogte | 9.4m 11.6m 13.8m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 693dan |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| naam | van de het staalpool van 10m-200dan 12m-200dan Togo elektrische de fabrieksprijs |
|---|---|
| Design | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Hoogte | 10m 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 200dan |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| naam | 70FT 2cections 2000kg Filippijnen NGCP de Standaard Elektrische Kolom van Staalpolen |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Oppervlakte | galvanization.average het met een laag bedekken van niet minder dan 80um |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Torelance van dimensie | + - 2% |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |