| Naam van het product | De ronde verminderde Octogonal Metaal Elektro Gegalvaniseerd Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Colar | geen |
| Naam van het product | 11.8m-500dan elektriciteitspool Gegalvaniseerd Staal Pool 14m voor elektrische lijn |
|---|---|
| levensduur | 50 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Filippijnen galvaniseerden Gegalvaniseerde Staal Pool van de staal het elektropool 69KV met dwarswap |
|---|---|
| Zijden | kant 12 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | 69kv elektrolijn |
| Vorm | columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 25FT50FT de Commerciële Licht Gegalvaniseerde Norm van Staalpool ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10KV |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4 mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11.8m - 1250dan de elektriciteit Pool galvaniseerde Staal Pool 14m voor Elektrische Lijn |
|---|---|
| levensduur | 25 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |