| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gr65 galvaniseerde Materiële 11.8m-1430dan Staal Pool Elektrische die Polen voor 30KV-oveOctogonal m |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Het verminderde van de de Hardwaremontage van Nutspool van de de Machtsdistributie Parkeerlicht Pole |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 1000kg |
| Windsnelheid | 33m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Machtstransmissie Pool |
|---|---|
| Vorm | achthoekig |
| Pakket | Naakt |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 5MM |
| Type | 110KV het gegalvaniseerde Staal Polen van Pool van de Transmissie Elektromacht Tubulaire Achthoekige |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Type | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 1000kg |
| Windsnelheid | 33m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |