| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Product name | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Achthoekig |
| Dikte | 2.75mm |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie bitumen |
| Type | Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van Staalpolen voor het Materiaal van de machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Garantie | 15 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Power | 69kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |