| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Power | 69kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 33KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Power | 69kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | High Voltage |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |