| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
|---|---|
| Type | Gegalvaniseerde 12.2m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Galvanisatienorm | de hete onderdompeling glavanized inaccordance met ASTM A123 met dikte ≥ 86μm |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimensie | + - 2% |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatie | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Hoogte | 21m |
|---|---|
| Materiaal | S355JR |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete dip gegalvaniseerd |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Straatmanier, weg, luchthaven, Stadion |
| Vorm | Achthoekige ronde, Kegel, |
| Hoogte | 4M-30M |
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributie |