| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | 132kv van het de polen de veelhoekige toren gegalvaniseerde staal van het machtsnut elektrische pool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4 mm |
| Windsnelheid | 160 km/u |
| Pak voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Hoogspanningslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Design | Op maat |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Vorm | Veelhoekig |
| waranty tijd | 15 jaar |