| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69kv-550kv |
| Hoogte | 10m25m |
|---|---|
| Materiaal | Gr65 |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Het poeder van het galvanisatiebitumen het schilderen |
| Naam van het product | Heet verkoop69kv Electric Power Nut Polen voor de Lijn van de de Machtsdistributie van Filippijnen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | polygonale pool |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 4 mm |
| Windsnelheid | 160 km/u |
| Pak voor | elektriciteitsdistributielijn |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Suit for | electricity distribution |