| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | Elektrisch Krachtig het Staal Elektronut Polen van Maleisië met FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| Poort | altijd Shanghai |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| naam | Het Staalnut Pool van Pool van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Middelgroot Voltage Elektro m |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |