| Type | 11.9m 940dan Gegalvaniseerd Staal Openlucht Elektronut Polen |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/t, l/c |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Oppervlakte afgewerkt | Hete dip gegalvaniseerd |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Type | 2.5mm - 16mm Dikte Gegalvaniseerde van de Machtspolen van het Staalnut Certificatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Sollicitatie | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levenstijd | 50 jaar |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Hoogte | 14 M |
|---|---|
| Materiaal | S355JR |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Het Nut van de staalmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |