| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 132kv 43m de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Elektromacht Pool van Staalpolen voor Overheadline |
|---|---|
| kleur | aangepaste |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | 43 m warmgegalvaniseerde stalen elektrische pool voor 10kV-550kV elektrische transmissie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 50 mm |