| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Matrial | ASTM A36 |
|---|---|
| Kleur | als verzoeken van de douane |
| Lengte | 24379mm |
| Dikte | 5mm |
| Oppervlakte | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lengte | 75ft |
|---|---|
| Dikte | 4mm |
| Materiaal | Q235 |
| Ontwerp | tegen rang 8 eartnquake |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Verminderd van de de Torenmacht van Machtspool de Transmissiestaal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |