| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 2.75mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
| standaard | NEA |
| Garantie | 5 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | 69kv 12m Elektro het Staalmacht Pool van de Transmissielijn voor de Toren van Staalpool |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 2.75mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
| standaard | NEA |
| Garantie | 5 jaar |
| Naam van het product | 10kV aan 500kV-de Transmissie Elektrostaal Tubulaire Pool van de Elektriciteitsindustrie Gegalvanise |
|---|---|
| macht | 10KV |
| Materiaal | Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 110mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Naam van het product | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Power | 10kv-220kv |
| Materiaal | Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | De sterkte van de Q235q345 opbrengst niet minder dan 235/345mpa |
|---|---|
| kleur | op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Heupgalvanisatie |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Garantie | 15years |